Konin
Konin
Siedlce
+48 600 450 268 Pon - So 06:00 - 17:00 ul. Drużbackiej 3 62-500 Konin
+48 600 450 268 Pon - So 06:00 - 17:00 ul: Budowlana 3a, 08-110 Siedlce
Producent i Dostawca
nr 1 w Polsce
Dostawa 24 h
produkty z magazynu
Wsparcie techniczne
w doborze produktów

O nas

Realizujemy pomysły naszych klientów

Powyższe motto naszej firmy wyznaczyło cele na najbliższy okres rozwoju. Analizując potrzeby naszych klientów  doszliśmy do wniosku, że jednym z głównych kierunków działalności będzie produkcja i dostarczenie w możliwie najkrótszym terminie wysokiej jakości krat pomostowych na indywidualne zamówienie. Posiadamy wprawdzie bardzo dobrze zaopatrzony magazyn produktów w standardowych rozmiarach.

  • kraty pomostowe
  • Stopnie schodowe
  • Blachy perforowane
  • Pręty ciągnione
  • Siatki plecione i zgrzewane
  • Stal żaroodporna
  • Stal kwasoodporna i nierdzewna
  • Stal czarna i stal narzędziowa gatunkowa

Nasza historia

Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat działa w branży wyrobów hutniczych. W 2018 roku właściciel  Pan Andrzej Loch zdecydował się na zmianę nazwy na LOCH Andrzej Loch . Renaming związany jest przede wszystkim z intensywnym rozwojem firmy, oraz otworzeniem nowego oddziału w Siedlcach wraz z bardzo dobrze zaopatrzonym magazynem w standardowe wymiary produktów oferowanych przez Naszą firm w szczególności blachy perforowane, siatki, kraty pomostowe ,stopnie schodowe, uchwyty i stal ciągnioną jak i również żaroodporną. Firma  LOCH Andrzej Loch koncentruje się również na produkcji krat pomostowych i blach perforowanych pod indywidualne potrzeby inwestorów i  klientów indywidualnych. Wykwalifikowana z dużym doświadczeniem kadra naszej firmy zapewnia Naszym klientom najwyższy poziom obsługi . Doświadczenie zdobyte w latach ubiegłych podczas realizacji bardzo skomplikowanych dużych inwestycji w sektorze branży budowlanej jak i przemysłowej, śmiało możemy powiedzieć że jesteśmy liderem oferowanych usług raz towarów.

Firma LOCH –Andrzej Loch realizuje pomysły swoich Klientów!  

Wsparcie Klienta na każdym etapie realizacji zamówienia

Przy realizacji zamówień na kraty pomostowe pod indywidualne wymagania oferujemy wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy od projektu po dostarczenie towaru do Klienta.

blank

Zaopatrzenie przemysłu, budownictwa i rolnictwa

Oferowane przez nas produkty znajdują zastosowanie w przemyśle spożywczym, chemicznym, w szeroko rozumianym budownictwie i rolnictwie