Konin
Konin
Siedlce
+48 600 450 268 Pon - So 06:00 - 17:00 ul. Drużbackiej 3 62-500 Konin
+48 600 450 268 Pon - So 06:00 - 17:00 ul: Budowlana 3a, 08-110 Siedlce
Producent i Dostawca
nr 1 w Polsce
Dostawa 24 h
produkty z magazynu
Wsparcie techniczne
w doborze produktów

Kraty najazdowe – kraty kanałowe

blank
blank

Kraty najazdowe – kraty kanałowe

Chcielibyśmy  Państwu zaprezentować  kolejną możliwość zastosowania kraty pomostowej zgrzewanej  Idealny produkt,  który można  w prosty sposób  wykorzystać na przykrycie wszelkich kanałów w garażach samochodowych mniejszych oraz w dużych halach magazynowych. Kraty najazdowe – kanałowe powszechnie wykorzystuje się w stacjach kontroli pojazdów  oraz w dużych warsztatach  samochodowych do przykrycia kanałów.

Pokazana na zdjęciu krata to krata ocynkowana zgrzewana wykonania z  płaskownika oraz pręta za pomocą zgrzania tych dwóch elementów do siebie z której na końcu uzyskaliśmy kratę zgrzewaną. W ostatnim procesie produkcji  krata została ocynkowana ogniwo dzięki czemu zabezpieczona jest na długie lata użytkowania bez konieczności dodatkowej konserwacji przed korozją.

Krata została wyprodukowana o oznaczeniu KOZ oczko 25×24 płaskownik nośny 40mm ,grubość płaskownika to 5mm bardzo gruby solidny oraz pręt skręcony fi 4,8mm.

Wymiar kraty L985 to długość płaskownika nośnego a drugi wymiar B987 to wymiar poprzeczny kraty.

Podczas produkcji katy zastosowany  został specjalny płaskownik 40x5mm. Odpowiednio wytrzymały płaskownik daje gwarancję by krata wytrzymała ciężar auta jaki będzie się po niej poruszał o masie własnej 2,5t.Gęste oczko powoduje że krata jest bardzo stabilna ciężka co za tym idzie nie będzie możliwości aby samoistnie prze przesuwała w tym kanale.

Należy pamiętać że kraty pod wszelkiego rodzaju pojazdy dobiera się pod względem wytrzymałości kraty która zależy od masy pojazdu który będzie jeździł po tej kracie.

Zaletą produkowanych przez nas krat najazdowych – kanałowych jest możliwość szybkiego montażu i demontażu na kanale samochodowym.

Osoby zainteresowane . Zapraszamy do kontaktu:  andrzejloch@aloch.pl ,+48 600 450 268