Konin
Konin
Siedlce
+48 600 450 268 Pon - So 06:00 - 17:00 ul. Drużbackiej 3 62-500 Konin
+48 600 450 268 Pon - So 06:00 - 17:00 ul: Budowlana 3a, 08-110 Siedlce
Producent i Dostawca
nr 1 w Polsce
Dostawa 24 h
produkty z magazynu
Wsparcie techniczne
w doborze produktów

Stopnie schodowe zgrzewane ocynkowane w magazynie wysokiego składowania

stopnie wema
blank
stopnie z kraty pomostowej

Stopnie schodowe zgrzewane ocynkowane w magazynie wysokiego składowania

Drodzy Państwo tym razem chcielibyśmy zaprezentować realizację wykonaną przez naszą firmę  z użyciem stopni schodowych zgrzewanych ocynkowanych, które przez klientów określane są również jako stopnie wema  lub schodami wema. Schody metalowe wykonane z kraty pomostowej ocynkowanej są często wykorzystywane w budownictwie przemysłowym, magazynach, zakładach produkcyjnych, halach.

Prezentowane schody wykonane były ze stopni o oczku 34×38 mm płaskownik 40×3 wymiar 1400x270mm z blachą boczną do przykręcenia oraz listwą antypoślizgową perforowaną.

Wykonane przez naszą firmę stopnie schodowe zostały zamontowane w magazynach wysokiego składowania co widać na przedstawionych zdjęciach.  Głównym atutem takiego rozwiązania jest możliwość szybkiego montażu i demontażu  a następnie wykorzystania i w innym projekcie. Schody wema z naszej realizacji  są bardzo trwałe i bezpieczne z uwagi na listwę jaka jest z przodu do nich przyspawana dzięki czemu określamy je schodami antypoślizgowymi czyli  bezpiecznymi dla użytkownika

Zapoznaj się z naszymi gotowymi produktami na stronie stopnie wema  lub z całą ofertą stopnie schodowe , które możemy wykonać pod konkretne zamówienie według indywidualnych wymagań klienta.