Konin
Konin
Siedlce
+48 600 450 268 Pon - So 06:00 - 17:00 ul. Drużbackiej 3 62-500 Konin
+48 600 450 268 Pon - So 06:00 - 17:00 ul: Budowlana 3a, 08-110 Siedlce
Producent i Dostawca
nr 1 w Polsce
Dostawa 24 h
produkty z magazynu
Wsparcie techniczne
w doborze produktów

Produkcja krat pomostowych

Produkcja krat pomostowych - krat wema

Masz pytania ? Zadzwoń , napisz !

+48 600 450 268 loch@aloch.pl

Firma Loch zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę – od fachowej porady w zakresie wyrobu odpowiedniej konstrukcji, poprzez wykonanie rysunków technicznych i samą fazę produkcji, po  dostawę zamówionych krat pomostowych – krat wema.

Zauważając potrzeby rynku oraz szczególnie Naszych stałych klientów uruchomiliśmy produkcję krat w wykonaniu jako ekspres czyli bardzo krótkim okresie maksymalnie do 7 dni roboczych zachowując najwyższej jakości standardy produkcji oraz jakości krat.

Szczegóły do ustalenia z działem handlowym , cena, termin uzależniony jest od sezonu rodzaju kraty oraz od ilości zleceń będących w obecnej realizacji.

W celu prawidłowego zamawiania krat pomostowych, krat wema  prosimy o stosowanie niżej podanej symboliki!

KOZ – Krata Obramowana Zgrzewana
KNZ – Krata Nieobramowana zgrzewana
KOP – Krata Obramowana Prasowana
KNP – Krata Nieobramowana Prasowana
KPK – Krata Kartonowa Prasowana
SOZ – Stopień Schodowy Zgrzewany
SOP – Stopień Schodowy Prasowany
X – Kraty typu SERRATED, np. X4KOZ – Krata Obramowana Zgrzewana typu SERRATED

Kraty zgrzewane:

  • X3KOZ/X3SOZ– krata/stopień SERRATED (na ostro) nacięcia na płaskowniku nośnym
  • X4KOZ/X4SOZ– krata/stopień SERRATED(trapez) nacięcia na płaskowniku nośnym,

Kraty prasowane:

  • X5KOP/5XSOP- krata/stopień SERRATED (nacięcia na płaskowniku nośnym,
  • X6KOP/X6SOP –krata/stopień SERRATED(nacięcia na płaskowniku poprzecznym,
  • X7KOP/X7SOP-krata stopień SERRATED(nacięcia na płaskowniku nośnym i poprzecznym

OC – zabezpieczenie antykorozyjne w procesie ocynkowania ogniowego
CZ – bez zabezpieczenia antykorozyjnego.

14301-krata nierdzewna

1,4547- krata kwasoodporna

Poprawny wzór zamówienia ma postać:
symbol kraty / moduł płaskownika nośnego x moduł płaskownika poprzecznego / wysokość płaskownika nośnego x grubość płaskownika nośnego / L = długość kraty B = szerokość kraty / liczba sztuk / rodzaj zabezpieczenia
Przykład zamówienia wg wzoru: KOZ / 34 x 38 / 30 x 2 / L=1000 B=1000 / szt.700 / OC

Jest to zamówienie na 200 sztuk obramowanych krat zgrzewanych, w których płaskowniki nośne będą umieszczone, co 34 mm, natomiast płaskowniki poprzeczne, co 38 mm. Wysokość płaskownika nośnego, czyli całej kraty wynosić będzie 30 mm, zaś jego grubość 2 mm. Każda krata będzie miała długość 1000 mm, a szerokość 1000 mm i zostanie poddana procesowi cynkowania ogniowego dla zabezpieczenia przed korozją (OC). 
Wymiar „L” oznacza długość płaskownika nośnego kraty. Jest to zwykle wymiar rozstawienia podpór (szerokości pomostu, kanału itp.). Uwaga! W zamówieniu prosimy o wyraźne zaznaczenie, który z wymiarów jest wymiarem nośnym kraty. Zapobiega to zniszczeniu kraty w czasie użytkowania.

Przy zamawianiu krat konieczna jest także podanie informacji o ilości oraz wyborze wersji z zabezpieczeniem (cynkowanie ogniowe – OC) lub bez zabezpieczenia (czarne – CZ).

Oprócz krat prostokątnych, oferujemy kraty o praktycznie dowolnych kształtach. Kraty takie wykonujemy na zamówienie po otrzymaniu rysunku. Wszelkie dane dotyczące dostępnych modułów i wymiarów płaskowników znajdą Państwo w działach poświęconych konkretnym produktom. Aby ułatwić Państwu dokładne określenie niezbędnej ilości krat podestowych, proponujemy zapoznać się z zalecanymi sposobami układania krat na podporach.

Płaskowniki nośne – są to płaskowniki, które przenoszą/przejmują obciążenie kraty i są ustawione pionowo w równych odległościach od siebie.

Płaskowniki poprzeczne – w kratach prasowanych płaskowniki poprzeczne umieszczone są poprzecznie do płaskowników nośnych, w których to nacięcia są wciskane; w kratach zgrzewanych rolę płaskowników poprzecznych pełnią pręty, które są umieszczone poprzecznie do płaskowników nośnych i łączą je ze sobą w miejscach stykowych w procesie zgrzewania.
Wielkość oczka w kratach wyznacza odstęp w osiach płaskowników, czyli odstęp pomiędzy sąsiadującymi płaskownikami nośnymi oraz sąsiednimi prętami (płaskownikami) poprzecznymi.

blank
Krata pomostowa zgrzewana z listwą
blank