Konin
Konin
Siedlce
+48 600 450 268 Pon - So 06:00 - 17:00 ul. Drużbackiej 3 62-500 Konin
+48 600 450 268 Pon - So 06:00 - 17:00 ul: Budowlana 3a, 08-110 Siedlce
Producent i Dostawca
nr 1 w Polsce
Dostawa 24 h
produkty z magazynu
Wsparcie techniczne
w doborze produktów

Kraty pomostowe budowa ciągów komunikacyjnych i pomostów w zakładzie przemysłowym w Szwecji

Kraty pomostowe pomost
Kraty pomostowe stopnie schodowe
Kraty pomostowe stopnie schodowe
Kraty pomostowe pomost

Kraty pomostowe - ciągi komunikacyjne

Prezentujemy kolejną realizację wykonaną na bazie krat pomostowych  produkowanych w naszej firmie.  Podstawą były kraty pomostowe prasowane ocynkowane zbudowane z płaskownika 30×3 oczko 33×11 ocynkowane.

Inwestor w maju 2020 roku  wykorzystał wyprodukowane w naszej firmie  kraty do zbudowania ciągów komunikacyjnych i pomostów w zakładzie przemysłowym w Szwecji

 Kraty produkowane były według otrzymanej dokumentacji. Wszystkie wycięcia wykonane w kratach co widać poniżej na zdjęciach wykonane zostały zgodnie z rysunkiem jaki dostarczony został do Naszej firmy z zamówieniem kraty produkowane były pod indywidualne zamówienie klienta.

Kraty prasowane zostały obramowane tak zwanym T- profil jest to obramowanie wykorzystywane tylko i wyłącznie do  krat pomostowych prasowanych nazywanych również wciskanymi.

Dzięki zastosowaniu takie obramowania do krat uzyskujemy korzyści z uwagi na to że płaskowniki są lepiej połączone z obramowaniem co czyni kratę bardziej stabilną oraz wytrzymała .

Zaletą krat prasowanych jest to, że mają estetyczniejszy  ładniejsze wizualnie niż kraty zgrzewane z uwagi na to że zbudowane są dwóch płaskowników nośnego oraz poprzecznego takie kraty najczęściej stosuje się w Szwecji , Norwegii ,Finlandii oraz Europie zachodniej np. Francji czy Niemczech.

Zobacz naszą ofertę gotowych krat pomostowych i stopni schodowych