Konin
Konin
Siedlce
+48 600 450 268 Pon - So 06:00 - 17:00 ul. Drużbackiej 3 62-500 Konin
+48 600 450 268 Pon - So 06:00 - 17:00 ul: Budowlana 3a, 08-110 Siedlce
Producent i Dostawca
nr 1 w Polsce
Dostawa 24 h
produkty z magazynu
Wsparcie techniczne
w doborze produktów

Kraty pomostowe zgrzewane budynki mieszkalne i biurowe Warszawa

Kraty pomostowe zgrzewane budynki mieszkalne i biurowe Warszawa

Kolejna realizacja z wykorzystaniem krat pomostowych zgrzewanych na budynkach mieszkalnych i biurowych

Kraty wykonane przez naszą firmę  zostały zamontowane na dachu jednego z wieżowców w centrum Warszawy.

Kraty pomostowe zgrzewane służą jako element konstrukcji  zbudowanej na dachu budynku na którym zamontowane są centrale klimatyzacji oraz inne urządzenia potrzebne do obsługi pomieszczeń znajdujących się w budynku.

Zastosowane standardowe rozmiary krat pomostowych zgrzewanych –  płaskownik 30×2 34×38 oczko ocynkowane z podziałem na B=1000.   Kraty takie produkowane są bezodpadowo co w znacznym stopniu  wpływa na niższą cenę gotowego produktu i obniża koszty realizacji inwestycji.

Kraty zostały zamocowane do konstrukcji metalowej za pomocą uchwytów do krat dostarczonych przez firmę Loch . Zastosowanie standardowych uchwytów do krat pozwoliło do zbudować  stabilną konstrukcję po której mogą bez żadnych obaw poruszać się pracownicy firm prowadzących prace serwisowe urządzeń zamontowanych na dachu budynku.

Realizacja miała miejsce w 2020 r w samym centrum Warszawy.  Naszym zadaniem było dostarczenie krat do klienta na podstawie otrzymanie wcześniej dokumentacji technicznej oraz dokonanie optymalizacji pod względem podziału krat pomostowych tak aby cena ich finalnie była jak najniższa na kraty pomostowe zgrzewane ocynkowane ogniowo.